Haber Detayı
17 Ağustos 2019 - Cumartesi 11:34
 
AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir’den MHP Erzurum İl Başkanı Karataş’a ziyaret
ERZURUM Haberi
AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir’den MHP Erzurum İl Başkanı Karataş’a ziyaret

Erzurumsonhaber / Erzurum - AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş’a nezaket ziyaretinde bulundu.   


  MHP Erzurum İl Başkanlığında gerçekleşen görüşmede   Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin geleceği hakkında ne denli önemli olduğunu, bu ittifakın devletin bekası yönünde elzem  olan bir birliktelik olduğu ve bu ittifakın mili birlik ve beraberliğe olan katkısı, ülkede tesis edilen huzur ve istikrarın daha da  büyüyerek  2023 lider ülke Türkiye vizyonuna ulaşması için özveriyle çalışmalarımıza devam edileceğini, daha sonrada Erzurum’un sorunları ve bu sorunların çözümleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. 


  AK Parti Erzurum Milletvekili  İbrahim Aydemir, yaptığı bu ziyaretten son derece memnuniyet duyduğunu ifade ederek, MHP Erzurum il başkanı Naim Karataş’a ve nezdinde  MHP camiasına teşekkür ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi. 


  MHP Erzurum il başkanı Naim Karataş bugünün anısına AK Parti Erzurum Milletvekili  İbrahim Aydemir’e  Üç Hilal işlemeli Oltu taşı tespih hediye etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Erzurum, Milletvekili, Aydemir’den, MHP, Erzurum, İl, Başkanı, Karataş’a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı