Haber Detayı
09 Mart 2021 - Salı 11:21
 
Bakkal İflas Etti Kepenkleri İndirdi
SPOR Haberi
Bakkal İflas Etti Kepenkleri İndirdi

Erzurumsonhaber / Erzurum - Bir kez daha takke düştü kel göründü! Biz o kadar yazdık çizdik dinlemediler, dinletemedik( isteyen daha önceki yazılarımı okuyabilir ) geçen hafta içerisinde şöyle bir sosyal medyaya göz attım ve dehşete düştüm, herkes suçluyu karşıda aramaya koyulmuş, ortalık tabiri caizse yangın yeri, neymiş? yok efendim rakipler maçları sahada değil masa başında oynuyormuş, iyi de adama demezler mi sen ne yapıyorsun sen! Farkında mısınız beyler Erzurumspor maç kazanamıyor, siz bırakın onu bunu da ilk önce hesap sorulması gereken yerlere hesap sorun! ( tabii yüreğiniz yetiyorsa )

 

Bakın Şimdi ben soruyorum!

 

Mesut Bakkal bana şunu açıklasın, bu kadroyu silah zoruyla mı çıkarttırıyorlar sana yahu, arkadaş ben maç öncesinde kadroyu gördüm ve bu maça mağlubiyet yazdım, üstelik bunu sadece ben değil binlerce Erzurum'lu yazdı, mesela soruyorum Obertan bugün kadroda neden yoktu, bu maçta oynamayacaksa ne zaman oynayacak, çıkıp bizlere bunu açıkla! Ve yine soruyorum Mesut Hoca, peki biz bunları görüyorken sen görmüyorsan orada işin ne? Mesut Hoca bu takımı Murat Uçar'lara Cenk Ahmet'lere muhtaç etmek için mi o kulübede oturuyorsun? Futbol topu bile bu adamlardan ümidini kesmişken sen bu adamlardan ne bekliyorsun çok merak ediyorum!

 

Daha bitmedi sorularım!

 

Madem çıkardığın kadro doğru, neden o kadronun arkasında durmuyorsun? İkinci yarıya alelacele değişikliklerle başlıyorsun! Bak Mesut Hoca bugün sahaya doğru kadroyla çıkmış olsaydın Erzurumspor 3 puanı cebine koyarak İzmir'den ayrılacaktı.( tıpkı diğer maçlarda olduğu gibi ) Mostapha El Kabir'i 81 dakika sahada tutuyorsun, adamın yüreyecek hali yok, ikinci yarının hemen başında Erzurumspor beraberliği buldu, biraz hareketlendi ama saman alevi gibi söndü. Acaba kenardan bir işaret mi geldi aman skoru tutalım diye? ben bunu da çok merak ediyorum Erzurumspor, Gol bulduktan sonra neden duruyor? Özel bir sebebi mi var yoksa tesadüf mü? Soru çok ama uzatmak istemiyorum. Şunu net olarak belirteyim Erzurumspor, bir maçı daha Mesut Bakkal sayesinde kendi elleriyle kaybetti hem de göz göre göre!

 

Bir parantez de Aatıf Chahechouhe'ya

 

Aatıf Chahechouhe bu takımın sahibi midir?vurdumduymaz tavırları'nın sebebi nedir? topla bu kadar oynamasına kim dur diyecek? Aatıf Chahechouhe tek başına top oynamaya mı geldi Erzurumspor'a?  halısahada bile müsaade etmezler adama, ama Erzurumspor adeta yayla, isteyen istediği gibi at koşturuyor. Bir de Erzurumspor sevdalılarına şunu söylemek istiyorum. Ne Başkana, Ne Hocaya, Ne Futbolcuya körü körüne bağlanmasınlar! Erzurumspor bunun zararlarını defalarca gördü ve bir kez daha görmeye çok yakın.

 

Bir soru da yönetime

 

Daha ne kadar suskun kalacaksınız? Hakkınızı yiyemem, Kısa sürede güzel bir kadro kurdunuz o günün şartlarında, bir hoca getirdiniz, ama Erzurumspor'un kredisi bugün bitti, yeni kredi lazım, onun için de bir şok lazım! Ben olsam bu gece Mesut Bakkal'ı gönderirim, Mesut Bakkal'ın şu saatten sonra Erzurumspor'a verebilecek hiçbir şeyi kalmamıştır zarardan başka, daha da geç olmadan yolları ayırmak gerekir, çünkü yarın çok geç olacak bizden söylemesi...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakkal, İflas, Etti, Kepenkleri, İndirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı