Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 16:04
 
Başkan Atıcı'dan Ramazan Bayram Mesajı
Güven İş Sendikası Erzurum İl Başkanı Kübra ATICI Ramazan bayramının birlik ve beraberliğin pekiştirildiği mutlulukların paylaşıldığını belirtti.
- Haberi
Başkan Atıcı'dan Ramazan Bayram Mesajı

Erzurumsonhaber / Erzurum - Güven İş Sendikası Erzurum İl Başkanı Kübra ATICI Ramazan bayramının birlik ve beraberliğin pekiştirildiği mutlulukların paylaşıldığını belirtti.

Başkan Atıcı yayınladığı mesajda " Bayramlar,toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Ramazan Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.


Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.


Bu duygu ve düşüncelerle;milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularla kutlar, sağlık ve mutluluk içinde nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum." dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Atıcı'dan, Ramazan, Bayram, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı