Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 22:19
 
İstanbul'dan Pasinlere Hediye
ERZURUM Haberi
İstanbul'dan Pasinlere Hediye

 

Erzurumsonhaber / Erzurum - İstanbul Eyüp Sultan ilçesinde yaşayan Pasinlerli dadaşlar Pasinler Belediyesi başkanlığı ile karşılıklı görüşmeler sonucu  bir adet JCB marka iş makinasını belediyeye hediye etti.

 Eyüp Sultan’da yaşayan dadaşlar doğup büyüyüp ekmeğini yedikleri topraklara böyle bir katkıda bulunmanın sevincini yaşarken hemşerilerine de büyük bir vefa örneği oldu.

Pasinler belediye başkanı Ahmet DÖLEKLİ Eyüpsultan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cahit ÖZASLAN başta olmak üzere bütün dernek yönetiminde bulunan Hemşerilerine teşekkürrünü sosyal medya hesabından duyurdu.

Başkan Dölekli sosyal medya hesabından " İstanbul’un fahri ilçesi Pasinler’imize, Eyüpsultan’da ikamet eden İstanbul’un öz dadaşlarından dostluk nişanesi güzel bir hediye geldi. Memleketimize, belediyemize hayırlı olsun.

Kıymetli Eyüpsultan Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanımız Cahit Özaslan’a ve yönetimine, Erzurum’un has evladı Sümmani Çelik’e, bizimle aynı mahallenin evladı olan mesafelerin dostluğa ve memlekete hizmet etme sevdasına engel olamadığını bizlere bir kere daha gösteren Eyüpsultan’ın dadaş yürekleri kıymetli dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Hediyeleriyle bizleri mutlu eden kardeşlerimizle yaptığımız her hizmette aynı duada bir olacağız inşallah. " 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İstanbul'dan, Pasinlere, Hediye,
Yorumlar
Haber Yazılımı