Haber Detayı
25 Haziran 2018 - Pazartesi 11:23
 
MÜSİAD Erzurum Başkanı Bayır: “24 Haziran Seçimleri bir duraktı ve bu durağı da sağ salim geçtik”
MÜSİAD Erzurum Başkanı Taner Bayır, 24 Haziran genel seçimleri ile ilgili bir açıklama yaparak, “Çıktığımız güçlü Türkiye yolunda 24 Haziran Seçimleri bir duraktı ve bu durağı da sağ salim geçtik” dedi.
ERZURUM Haberi
MÜSİAD Erzurum Başkanı Bayır: “24 Haziran Seçimleri bir duraktı ve bu durağı da sağ salim geçtik”

Erzurumsonhaber / Erzurum -  Halkımız bu seçimde de güçlü Türkiye’den, güçlü liderden, istikrardan, adaletten ve kalkınmadan yana oyunu kullandığını söyleyen MÜSİAD Başkanı Taner Bayır, seçim sonuçlarının ülke için hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu. 


  Başkan Bayır, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: 


  “24 Haziran Seçimleri de diğer seçimler gibi çıktığımız güçlü Türkiye yolunda, bir duraktı ve bizler bu durağı sağ salim geçtik. Şimdi vakit, meselemiz Türkiye’dir diyerek için canla başla çalışma vaktidir. Seçim öncesi ve sırasında yapılan tüm siyasi manipülasyonlara ve seçim sonuçlarına dair tahriklere rağmen halkımız, vakur duruşu ve olgunluğu ile tüm dünyaya unutulmaz bir demokrasi dersi vermiş; Türkiye’nin bekası söz konusu olduğunda, nasıl tek yürek birleştiğini kanıtlamıştır. MÜSİAD olarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor ve hem Cumhurbaşkanımıza hem de meclisimize, yeni icraat döneminde başarılar diliyoruz. Seçim sonuçlarına dair ayrıntılı bir analizi, kesin sonuçların açıklanmasına müteakip ayrıca bir değerlendirmemizin olacağını beyan eder yeni yönetim modelimizin memleketimize hayırlar getirmesini dileriz.” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MÜSİAD, Erzurum, Başkanı, Bayır:, “24, Haziran, Seçimleri, bir, duraktı, ve, bu, durağı, da, sağ, salim, geçtik”,
Yorumlar
Haber Yazılımı