Haber Detayı
17 Haziran 2019 - Pazartesi 14:47
 
O Ses Karayazı yarışmasına yoğun ilgi
İLÇELER Haberi
O Ses Karayazı yarışmasına yoğun ilgi

Erzurumsonhaber / Erzurum - Erzurum'un Karayazı ilçesinde O Ses Karayazı yarışması düzenlendi. Karayazı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün organize ettiği yarışmaya ilgi çok büyüktü.   


  Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in destekleriyle düzenlenen yarışmaya Büyükşehir Belediye Başkan vekili Yavuz Kocaman, İl Milli Eğitim  Müdürü Salih Kaygusuz, Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürü Emre Koç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Çiçek, Karayazı AK Parti İlçe Başkanı Servet Tutkun, öğretmenler, öğrencileri ve vatandaşlar katılım sağladı. 


  Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası başlayan O Ses Karayazı yarışmasında Ortaöğretim ve lise düzeyindeki öğrenciler yeteneklerini sergiledi. 


  Yarışma Jüri Üyeliğini Atatürk Üniversitesinden  Doç. Dr. Ahmet Feyzi, Doç. Dr. Hasan Tahsin Sümbüllü Cihangir Koşapınar'ın yaptığı yarışma  programında Helin Alaca isimli öğrenci hem yarışma jürisinden hem de izleyiciler tarafından tam not alarak yarışmanın birincisi oldu 


  Programa misafir sanatçı olarak katılan Özcan Türe, Amir Yıldırım, Furkan Erbay yarışma sonrası izleyiciler karşısında sahne aldı. Katılımcılar gönüllerince eğlenirken misafir sanatçılarda halktan büyük ilgi gördü. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: O, Ses, Karayazı, yarışmasına, yoğun, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı