Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 20:27
 
Oltu’da Kadınlar Günü etkinliği
İLÇELER Haberi
Oltu’da Kadınlar Günü etkinliği

Erzurumsonhaber / Erzurum - 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Oltu Kaymakamlığı koordinesinde Oltu Sosyal Yardımlaşma ve  Dayanışma Vakfı  ile Oltu Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü tarafından yemek programı düzenlendi.   


  Bir restoranda düzenlenen yemek programına; Kaymakam Şenol Turan’ın Eşi Nazlı Turan Hanımefendi, ihtiyaç sahibi kadınlar, engelli anneleri, şehit yakınları ve gazi eşleri katıldı. 


  Nazlı Turan  yemek öncesi yaptığı konuşmada, “Kadınlar, güneş yüzlü annelerimizdir. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramanlardır onlar. Yüreklerinde taşıdıkları sınırsız sevgi, sabır ve fedakârlık duygusuyla hayatımızı anlamlandıran, dünyayı yaşanır kılan en kıymetli, en kutsal değerlerimizdir. Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen, doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını htiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımız, her zaman gözümüzün nuru, hayatımızın can damarıdır. Peygamberimizin ''Cennet annelerin ayakları altındadır!'' müjdesinin muhatabı olan tüm dünya kadınlarının tüm annelerin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en samimi en içten duygularımla kutluyorum.” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oltu’da, Kadınlar, Günü, etkinliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı