Haber Detayı
19 Ekim 2017 - Perşembe 17:45
 
Palandöken Belediye Başkanı Bulutlar, muhtarlar unutmadı
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, 19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bulutlar, Mesajında muhtarlığın, fedakarlık ve sevgi gerektiren zor bir görev olduğunu söyledi.
SİYASET Haberi
Palandöken Belediye Başkanı Bulutlar, muhtarlar unutmadı

Erzurumsonhaber / Erzurum -  Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, 19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bulutlar, Mesajında muhtarlığın, fedakarlık ve sevgi gerektiren zor bir görev olduğunu söyledi. 


Başkan Orhan Bulutlar “Muhtarlık müessesesi; kültürümüzün ve toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından biridir. Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Biz Muhtarlarımızı en yakın çalışma arkadaşı olarak görüyoruz. Muhtarlarımızın dilek, temenni, şikayet ve önerileri ilgili birimlere en kısa sürede ulaştırmak amacıyla belediyemizde 2015 yılında muhtarlıklar müdürlüğümüzü kurduk. Kamu hizmetlerinin etkin, verimli ve güvenli bir şekilde sunulması, sorunların en kısa sürede yetkili makamlara iletilmesi ve mahalle muhtarların etkinlik ve işlevlerinin artırılarak taleplerinin sonuçlandırılması amacıyla kurduğumuz Muhtarlıklar Müdürlüğümüz, taleplerin verimli ve etkin bir şekilde sonuçlandırılmasında önemli görev üstlenmektedir. Halkımıza hizmet noktasında ilçemizdeki 5 merkez 21 mahalle muhtarlarımızla diyaloğumuzu sürdürmekteyiz. Bu vesileyle ilçemizde görev yapan tüm mahalle muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü en kalbi duygularımla kutluyor, hayatını kaybeden muhtarlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Palandöken, Belediye, Başkanı, Bulutlar,, muhtarlar, unutmadı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı