Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 18:55
 
Vali Azizoğlu’ndan Başkan Bulutlar’a veda ziyareti
İçişleri Bakanlığı’nın son valiler kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettiş olarak atanan Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’a veda ziyaretinde bulundu.
ERZURUM Haberi
Vali Azizoğlu’ndan Başkan Bulutlar’a veda ziyareti

Erzurumsonhaber / Erzurum -  Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu’nun kentimizde görev yaptığı süre içinde önemli hizmetlere imza attığını ve başarılı bir görev dönemi geçirdiğini belirten Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, “Hizmetler kalıcı, insanlar ise geçicidir. Önemli olan hizmet üretmek, topluma faydalı olmaktır. Valimiz Seyfettin Azizoğlu’na kentimizde görev yaptığı süre içinde, önemli hizmetlere imza atmıştır. İnanıyorum ki yeni görev yerinde de başarılı çalışmalara da imza atacaktır. Valimizi tebrik ediyor yeni görevinde üstün başarılarının devamını diliyorum” dedi. 


  Veda ziyaretinde kısa bir açıklama yapan Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu’da, Erzurum’da görev yaptığı süre boyunca uyum ve işbirliği içinde çalıştıklarını, ilçe yöneticileri ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyduklarını kaydetti. 


  Azizoğlu, “ Uyum içerisinde, el birliğiyle Erzurum için, güzel ve başarılı hizmetler yaptığımızı düşünüyorum. Çalışmalarımıza verdikleri destek ve iş birliği nedeniyle Başkan Orhan Bulutlar’a ve ekip arkadaşlarına teşekkürü borç biliyor, kendisinden helallik diliyorum” diye konuştu. 


  Konuşmaların ardından Başkan Orhan Bulutlar, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu’na günün anısına hediye takdim ederek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Azizoğlu’ndan, Başkan, Bulutlar’a, veda, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı