Yazı Detayı
17 Ocak 2019 - Perşembe 20:44
 
Bozgunculuk Nasıl Yapılır
Fırat AKSOY
gazeteci100@gmail.com
 
 
Erzurumsonhaber / Erzurum - Alevileri ülkesine düşman etmekse, önce alevileri katlederek ise başlarsın (Dersim katliamı vb.) sonra devlete karşı kışkırttığın Alevilerin safına geçer, Alevilerin hamiliğine soyunup, Alevi partisi olursun ama parti yönetimi her daim dönme/devşirme (sebatayların) elinde olur, aleviler burada Parti'nin ayak takımıdır, Alevi maskesi takmış "kripto dönmeler" her şeyi kontrol eder, yönetici de bunlardan, belediye başkanı da bunlardan olur, hamallığı Anadolu'nun saf ehlibeyt alevisine yaptırırlar,  hem ülkenin ve siyasetin rantını yer, hem de ülkeyi zayıflatacak her türlü hainliği yaparlar, çünkü asıl görevleri bozgunculuktur, zira bunlar bu ülkeye ait olmayan dönmelerdir, gerçek kimliklerini ve niyetlerini kamufle ederek,  halkalar arasındaki kimlik, inanç, etnisite farklılıklarını ustaca kullanarak iktidar olurlar. (partide iktidar olmakta onlara büyük bir güç sağlar)
 
Aynı örneği Kürtçülük için uygulanması ise  Hdpkk eliyle yapılır, Dünyada en fazla Kürt katleden örgüt PKK'dır. PKK Kürtçülük maskesi altında CHP Alevilikte ne yapmış ise aynısını yapmıştır, Hdpkk; tabanda hamal ve tetikçi olarak saf Sünni-Kurtleri kullanırken tepesi ve yöneticileri saf Sünni-kurtlerden oluşmaz, Hdpkk'nin yöneticileri, belediye başkanları devşirme üç dinlilerden ((çoğunluğu pakroduni az sayıda sebataylardan) oluşmaktadır. Değişen koşullara göre yapısı değişmis olsada Hdpkk bir anlamda Taşnak-Asala çizgisinin devamıdır, tabanı olmadığı için, Kürtçülük maskesiyle Kürtleri ustaca kullanmayı hedeflemiş ve bunu da kısmen başarmıştır.
 
Özü itibariyle bunlar Siyonist yapılardır, Siyonistlerin taktiği amaçlarına ulaşmak için bukelamun gibi renkten renge girerek, farklı kimlikleri, inançları, etnisite yapıları birinine kirdirarak kendi amaçlarına ulaşmaktır, bunun için kimisi Alevici olur, kimisi Kürtçü olur, kimisi Türkçü olur, bu yetmez hatta dinci olur, bu farklıllarin çatışmasında mutlaka en tepede yer alırlar ve süreçleri kendi çıkarlarına göre yönetirler.
 
Bunların "ılımlı İslam" ptoejesi ise malum bildiğiniz üzere Feto ptoejesidir. Fetullah Gulen anne tarafı sebatay, baba tarafı Pakraduni olan bir dönme yahudidir, bir kez daha altını çizmek gerekirse bu yapıların yönetimleri mutlak suretle dönmelerin elindedir, dönme olmayanları ise mutlaka binalara biat etmiş masondur. 
 
Bu üç yapıda aynı merkeze bağlı ruh ikizlerinin, amaçları siyonizme hizmet etmek ve ülkemizde Siyonistlerin talepleri doğrultusunda bozgunculik yapmaktır, bunlara en büyük desteği DARBELER sağlamıştır.  Pentagon yandaşları 27 Mayıs ve 12 Eylül'u darbelerini yaptılar, Feto 27 Mayıs'ın, PKK 12 Eylül'ün ürünüdür. 
 
28  Şubat CHP'nin temsil ettiği zihniyetin ve Feto'nun ortak darbesidir, bu yüzden bin yıl sürecek denildiğinde, zira bu iki zihniyetin ortak kotardığı ilk icraat bu aşağılık darbedir, farklı olduğu için bu darbeye post-modern darbe denilmiştir, bu örnekte Dünya yuzunde başka bir darbe olmamıştır. Feto'nun 28 şubata vermiş olduğu desteği özellikle Hürriyet manşetlerinden hatırlayınız, oysa bu görünümde Kemalist bir darbe idi değil mi? Kemalistlerle Feto'nun açık işbirliği yapmış olmaları neden gözden kaçırıldı? Medya böyle istediği için olabilir mi?
 
28 Şubat'ı aleni olarak birlikte yapmışlar iken, ruh ikizi oldukları 28 Şubatta alenen ortaya çıkmış iken her nasıl olduysa daha sonra sanki bunlar hiç olmamış gibi bu iki dönme/devşirme yapı birbirlerinin karşıtıymıs gibi olma rolünü oynamaya devam ettiler, zira bu rolleriyle yapacakları çok önemli görevler vardı, biri laik-seküler rolüyle, diğeri "ılımlı İslamcı" rolüyle halkı bölme ve kutuplaştırma misyonlarını yerine getirmek için sanki 28 Şubat'ı birlikte yapmamışlar gibi, sanki aynı bütünün farklı maskeler takmış figüranlari değillermiş gibi bizleri salak yerine koyarak işlevlerine kaldıkları yerden devam ettiler, zira nasıl olsa sahip oldukları medya ile toplumu istedikleri gibi yönlendirebilmekteydiler (neredeyse tüm medya ellerinde idi, halen de büyük kesimi ellerinde)
 
Ezcümle; laikci-sekuler, Alevici, Kürtçü, ılımlı İslamcı  gözüken söz konusu bu aktörlerin hepsi aslında aynı merkezden yönetilen ve aynı amaca hizmet eden  kuklalardır, ne var ki artık karşılarında bunlarin maskelerini yutacak bir ülke yok, halkın en az yarısı bu oyunu görmüştür ve onların suratına "ulan ne solunuz sol, ne Kürtçünüz Kürt, ne kemalistiniz Atatürkçü, ne İslamcınız müslüman, ne aleviciniz alevi, tepeden tırnağa sahtekârsınız, tepeden tırnağa bozguncusunuz" demektedir.
 
İşte tüm bu tezgahların, sahtekarlıkların tek amacı bozgunculuk yapmak içindir, aleviyi, kürtü, müslümanı işleyerek birbine karşı çatıştırmak, huzursuz etmek, devletine karşı isyan ettirmeye zorlamanın tek sebebi Türkiye'yi bölmek içindir. Ortadoğu'nun bu politikaların sonucunda ne halde geldiğini göremiyor ve bundan ders almıyorsak bir gün biz de onların düştüğü duruma düşeriz, daha kötüsü vatansız kalırız, buna engel olmak için öncelikle bize oyun kuran içimizdeki vatansızları (dönme/devsirme hainleri) etkisiz hale getirmeli ve devletimizi onların elinden kurtarmaliyiz, devlet halen bu çakalların güçlü dişleri arasındadır, sakın ha ellerinden aldığımızı düşünmeyin, şayet almış olsaydık seçtiğimiz başkan kendini "YANLIZ" hmezdi, bunu da unutmayın..
 
Etiketler: Bozgunculuk, Nasıl, Yapılır,
Yorumlar
Haber Yazılımı