Haber Detayı
09 Mayıs 2022 - Pazartesi 12:18
 
Karnavas’ta muhteşem doğa manzaraları gören herkesi büyülüyor
ERZURUM Haberi
Karnavas’ta muhteşem doğa manzaraları gören herkesi büyülüyor

Erzurumsonhaber / Erzurum - Erzurum’un Olur İlçesinin Ormanağzı (Karnavas) köyü Doğu Anadolu Bölgesinde eşi benzeri olmayan doğa harikası yerleri manzaraları Şelaleri endemik bitki ve çiçekleri Doğa fotoğrafçılarını büyülüyor   


  Doğa Fotoğrafçıları için Karnavas köyü  keşfedilmeyi bekleyen olağan üstü  bir hazine  gibi. 


  Uluslararası Doğa Fotoğrafçısı Murat Kaya, “Erzurum’da oturuyorum bugün Olur ilçesinin Ormanağzı köyüne geldik gerçekten cennetten bir köşe gibi bir yer şuan şelalesini çekiyoruz. Diğer çekimlerini ve çiçeklerini makro çekimlerini yapmaya devam ediyoruz herkesin  gelip görmesini tavsiye ederim” dedi. 


  Fatih Coşkun Ertaç ise “Amatör fotoğrafçıyım Bugün Olur ilçesini Ormanağzı köyündeyiz doğa fotoğrafı açısından gerçekten mükemmel yerler yeşilin her tonunu görmek mümkün burada bir fotoğrafçı için müthiş keyif alınacak yerler”  dedi. 


  Fotoğrafçı Ahmet Polat da “Karnavas köyünün tepelerindeyiz gölleriyle endemik bitkileriyle envayi çeşitli ağaçlarıyla büyülüyor insanı bütün fotoğraf severler buraları görmeleri gerekir. Daha önceden buraları görmemiştim gerçekten muhteşem yerler herkesin görmesi gerekiyor” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karnavas’ta, muhteşem, doğa, manzaraları, gören, herkesi, büyülüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı